MYPAC İÇECEK ÜRETİCİLERİ

Bugün dünyada devrim yaratacak çözüm, Mypac tarafından geliştirilmiş bulunuyor.

Google’da “kutu içecek” aramalarında “Tehlike”, “Tuvaletten daha kirli” veya “Bunu saklamak imkansız” gibi TV ve Gazete haberleri çıkmaktadır.

Bu gerçeklerin karşısında, bunu görmemezlikten gelmek, gerçekleri kabullenmemek demektir.

::…..Gazete Tehlike Haberleri…..::

milliyet
Milliyet
haberturk
Habertürk
hurriyet
Hürriyet
sabah
Sabah
zaman
Zaman
haber7
Haber7
Bilimsel Gerçek:Teneke İçecek Kutuları, Mikrop Yuvası!

İçecek kutuları genellikle plastik ambalajlarda taşınır ve depolanır. Bu işlemler sırasında mikrop ve bakteriler kutuların kapaklarında yuvalanırlar. Viyana Devlet Hastanesi Enfeksiyonlar ve Tropik Hastalıklar Kliniği’nden Prof. Dr. Wolfgang Graninger’in de onayladığı gibi, özellikle Güney ülkelerinde kirlenmiş içecek kutularından ishal ve hepatit A bulaşma olasılığı oldukça yüksektir. Profesör Graninger, hiçbir zaman kutudan içmediğini söylüyor. Ayrıca İspanya’da, INMETRO tarafından yapılan bir araştırma sonucunda, teneke içecek kutularının tuvaletlerden daha kirli olduğu bilimsel olarak kanıtlandı.

::…..Televizyon Tehlike Haberleri…..::

Metal kutulu içeceklerdeki ölümcül tehlike
Flash Tv Haber
Metal Kutular Mikrop Yuvası Atv Haber
Atv Haber
Metal kutulu içecekler hastalık saçıyor
Kanal D Haber
En Kirli 10 Şey Habertürk Haber
Habertürk Haber
Mikrop Barındıran Eşyalar Kanal24
Kanal 24 Haber
Tuvaletten Daha Pis 10 Şey
Aksu Haber
Mikrop Saçan 10 Ürün Açıklandı Trt1
TRT 1 Haber
10 kirli nesneyi Uzm.Dr. Özgür Ş. açıkladı.
Tvnet Haber

::…..Dünyadan Haberler…..::

Teneke Kutu İsviçre’de Can Aldı!

Kısa süre önce Genfer Gölü yakınlarında piknik yaparken, içeceğini (Fanta,Kola v.b.) kutusundan içen bir kadın, hayatını kaybetti.

Otopsi sonucu, genç kadının, hayatını Leptospiroz Fulgurante sebebiyle kaybettiği anlaşıldı. Kutular kontrol edildiğinde, kutu kapağında fare urini (idrarı) bulunduğu, yani Leptospiras ile kirlendiği ortaya çıktı. Bu kutular fare bulunan depolarda muhafaza ediliyor ve temizlenmeden pazara sürülüyor. Sonuç, bazı durumlarda ölümcül olabiliyor.

Belçika’da 42 Öğrenci Teneke Kutulardan Zehirlendi!

Belçika’da onlarca çocuğun teneke Coca Cola kutularından ciddi bir biçimde zehirlendiği ortaya çıktı.
Fransa’da üretilen ve Belçika’da doldurulan kutulara, ağaçların ve tahtaların mantarlaşmasını engelleyen ‘Pestizid’ adlı kimyasal maddesinin karıştığı açıklandı. Belçika’ da üretilen meşrubatların satışı yasaklanırken, Coca Cola Belçika Genel Müdürü Phillipe Lenfant, sorunun sadece Belçika sınırları için geçerli olduğunu savundu. Lenfant’a göre, Coca Cola ürünlerinin Belçika sınırı yakınlarında “Pestizid” kimyasal maddesinin bulunduğu tahta paletler üzerinde depolanması da zehirlenmelere yol açmış.

Arjantin’de,İçecek Kutularına Tehlike Uyarısı Eklemek Kanuni Bir Zorunluluk!

Arjantin’de, tüm içecek kutularının üzerine, kutudan direkt olarak içmenin insan sağlığı için tehlikeli olduğunu açık şekilde ifade eden bir etiket yapıştırılması, kanuni bir zorunluluk.
Karar 21 Nisan tarihinde yürürlüğe kondu.
Arjantin Gıda Yönetmeliği :
Madde 198 – Satışa sunulan veya satış amacı ile nakledilen gıda ve içecekler (toz, çamur, böcekler ile temas gibi) muhtemel kirlenmelere karşı korunmalıdırlar. Bununla ilgili belge yetkili personel tarafından düzenlenmelidir.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress